Chceš nás prodávat?
Máš na to!
Chceme prodávat
i tebe. Ozvi se!

Prodejci

Praha, Opava

Čaj. Harmonie

Opava (Mapa)
Cajovnaharmoni­e.cz

Honza, který se stal málem králem, jedl buchty, aby měl na kralování energii. V Harmonii si dej výborný kuskus, ať ti to lítá samo. Nezapomeň vykouřit i vodní dýmku, ale pozor, aby ses pak místo bumerangu netočil ty.

Netradičnísporty

Praha e-shop
Netradičníspor­ty.cz

Nejen bumerangem se dají zpestřit narozeniny. Discgolf, frisbee, mölky, curling, kanjam… sporty, o kterých jste neslyšeli. Sporty, kterými rozhodně překvapíte!

22.cz

Praha (Mapa)
22.cz

Lítá všechno, co má peří. Ve specializované prodejně 22.cz zjistíte, že toho lítá daleko více. Najdete zde kromě našich bumerangů i všelijaká házedla, draky, joja a další neméně zajímavé hračky a vychytávky. Srdce mladých i starých hračiček radostí zaplesá! Zároveň fungují jako naše odběrné místo.


Katalog k nahlédnutí Zkouknout tu krásu!


Výrobci

Austrálie, Francie, USA

Wycheproof

Austrálie

Přesto, že australští profíci vyrabí bumerangy hlavou dolů, vylétají z jejich dílny samé skvosty. Ručně dělané kousky s originálními aboriginskými vzory sviští vzduchem už po tři generace. Natrénuj lépe než slavný Bunny Read a zaútoč na jeho světové rekordy.

Wallaby

Francie

Pokud někdo umí vrhat s šarmem a elegancí, pak je to Francouz Stéphane Marguerite. Vyrobil nejen bumerang, který držíš v ruce, ale i pár kusů pro sebe, jež mu přinesly nejedno vítězství a post kapitána v národním týmu Francie a Kanady. Házej v jeho stopách!

Eric Darnell

USA

Americký inovátor Eric Darnell si při výrobě i házení bumerangů hraje už pár desítek let. Byl to on, kdo přišel s nápadem házení a chytání dvou bumerangů zaráz. Některé jeho exempláře blikají, svítí, hodí se i na doma nebo do vody. Jeden ti určitě stačit nebude.